...altyd nijsgjirrich!

Iisklub Gytsjerk bestaat 150 jaar!

Hieronder ziet u een compilatie (PDF) van de berichten die namens de Iisklub Gytsjerk op social media zijn geplaatst en die we u niet willen onthouden.

Ze geven een beeld van hoe wij als bestuur het afgelopen jaar hebben beleefd met onze leden. Van een relatief warme start van het jaar 2018 naar een prachtige ijslaag in maart en via een warme eerste bestuursvergadering naar een smakelijke ledenvergadering met overheerlijke oranjekoek van onze dorpsbakker Van der Berg. Want we hebben iets te vieren dit jaar!

150 jarig bestaan
De Iisklub viert in maart haar 150 jarig bestaan en dat willen we vieren met onze leden! Natuurlijk laten we dit niet ongemerkt voorbij gaan. Meer nieuws hier over volgt binnenkort, zowel via social media als de papieren media.
Mocht u als eerste op de hoogte willen blijven, volg onze Iisklub dan via Facebook of Instagram of neem een kijkje op onze website www.ijsbaangytsjerk.com.
En natuurlijk hopen we u binnenkort op de schaats te zien op de ijsbaan in Gytsjerk!

Kompilaasje