
Donderdagavond is het dorpsfeest Mûnein/Readtsjerk van start gegaan met het spelen van een volleybalcompetitie.
In een heerlijk avondzonnetje en heel prettige temperatuur werd gestreden voor de punten. Er was zelfs een raadslid opgetrommeld om te scheidsrechteren.
De eerste hulp was aanwezig, de spons lag in het water en de EHBO-tas stond voor het grijpen. De jury hield alles goed in de gaten en verdeelde de ploegen. Ook hier was men creatief geweest met de namen van de ploegen bijvoorbeeld de Buffelbeukertjes, Aukje Flaaks maar ook Flaaks Aukje (om maar geen vergissingen te maken…), de Volleybollen, Brommers kieken, Kees kin net, team Mubaffa en de Ballenmeppers.
De kinderen gingen liever de kermis op, terwijl het schenkteam voor deze avond ook klaar voor de muziek van Frerik de Swetser was.
Op naar een mooi dorpsfeest dat morgenmiddag verder gaat met het programma voor de kinderen om 12 uur. Na het ‘kuier diner’ vanaf 17.30 uur gaat het feest om 22.00 uur los met Joop Obama and the Presidents.
Klik op onderstaande foto voor een vergroting en het bepalen van eigen snelheid op tablet of computer.